Cuma Günü Kurtarıcı Kombin


Eğer bir Cuma akşamı dışarı çıkacaksanız ve bu duruma hazırlıksız yakalandıysanız, ne giyeceğinizi düşünürken çileden çıkabilirsiniz.

Özellikle mevsim geçişlerinde yaşanan bu ne giyeceğim sorunsalı bazen biz kadınların dünyadaki en önemli sorunu hale gelebilir.

İçinize sinen bir kıyafetiniz yoksa ve alışverişe de vaktiniz ya da imkanınız yoksa eldekiler kullanmaktan başka çaremiz yoktur.

 Bu durumda elimizdekileri en verimli şekilde kullanarak ne yapabiliriz...

Bakalım..

Burada iki temel kıyafet önemli, burada da sizin elinizde olmaması ihtimaline karşı iki seçenekle ilerliyoruz ama ikisinden biri mutlaka vardır. Siyah jean veya mavi jean... Eğer bu ikisinden birine sahipseniz hazırız demektir.
Bol, dar, yırtık, skinny hiç farketmez...

İlk terchimiz siyah kot pantolon... Çünkü siyahı neredeyse tüm renklerle kombinleyebilirsiniz. Böylelikle üzerine kıyafet uydurma sorununuz da ortadan kalkacaktır.

Siyah kotu en sevdiiğniz favori üstünüzle kombinleyerek işin %80 kısmını halletmiş olursunuz.
Eğer üst konusunda da sıkıntı yaşıyorsanız yardımınıza beyaz tişört koşuyor. Bu da her dolapta olması gereken 10-20 TL ye edinilebilen ve her kombinde kullanılabilen olmazsa olmaz parçamız..

Siyah kot ve beyaz tişörtü giydikten sonra tişörtünüzü kotun içine sokmak, yada belini bağlamak yada sadece bir kısmını içeri sokup salaş bir görünüm yaratmak suretiyle değiişik bir hava katabilirsiniz.

Bundan sonra geriye duruma biraz daha şıklık katmak isterseniz aksesuarlar devreye girmeli.
Gösterişli bir küpe ya da kolye ya da eşarp artık elinizde ne varsa fazlasıyla işinizi görecektir.

Eğer siyah kotunuzu yoksa eminim mavi bir kot pantolununuz vardır ve tüm bu söylediklerimi mavi pantolonunuzla da deneyebilirsiniz.

Gözünüzde canlanmadıysa buyrun örnekler...

Keyifli günler...

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.